12.11.25

Castellón

We staan voor de tweede dag op een camperplaats aan het strand van Castellón. De stad zelf ligt 6 kilometer naar het binnenland. 
Kunst tussen de flats

Eigenlijk is het niet zo'n interessante stad, hebben we vandaag kunnen zien. Tijdens de Spaanse Burgeroorlog is er veel verloren gegaan. We liepen die 6 kilometer en gingen met de (elektrische) bus terug. We zaten op een terrasje en hebben de markthal bezocht en nog een park. 

Belangrijker was eigenlijk dat Jan drie keer naar een dokterspost is geweest, want zijn rechteroor was verstopt. Dat gebeurt bij hem eens in de zoveel tijd. Het is eigenlijk maar twee minuten werk voor een doktersassistent, maar de intake, de controle door een arts en het maken van een afspraak met de verpleegkundige nam wel een uur in beslag. 

Het postkantoor heeft een bijzondere stijl

Het weer is deze dagen fantastisch. Veel zon, weinig wind en rond de 20 graden, precies waarom we de donkere maanden in Nederland ontvluchten.  

De camperplaats, op een steenworp vanaf het strand 

Geen opmerkingen: