![]() |
| Camping Palmeraie d'Amezrou; elke plek heeft een mat en een tafeltje |
![]() |
| Groente en fruit in de markthal |
Zagora is een plaats in de vallei van de Draa, een meestal droge rivier ter plaatse. Het is hier opvallend modern en netjes. Het gaat hier economisch goed, mede omdat het een garnizoensstad is en een bestuurlijk centrum. Toeristen weten de stad ook te vinden, want er zijn zeker zes campings en diverse moderne hotels.
![]() |
| Havervlokken, macaroni en dergelijke schep je zelf uit grote zakken |
Vandaag hebben we een korte rit gedaan door de palmentuinen en gisteren deden we dat wandelend. Ook hebben we weer eens in een restaurant gegeten, pizza dit keer.
De camping is niet helemaal vol maar dat kan zomaar veranderen want er komen hier regelmatig groepen campers of terreinauto's langs. Nu is het nog prettig rustig. Evenals op de vorige camping krijg je hier 's ochtend gratis brood. Dat is geen grote aderlating voor de campingeigenaar want een rond Marokkaans brood kost doorgaans 12 tot 15 cent in de winkel. De overheid subsidieert brood.
![]() |
| Rustig aan door de palmentuin |




Geen opmerkingen:
Een reactie posten