![]() |
De Cuesta de Obispo, in 2007 omlaag op de fiets, nu omhoog |
![]() |
Cardones, hier met duizenden; het blijft imposant |
We hebben het over de Cuesta de Obispo, een prachtige onverharde bergpas. Bovenaan is een plateau en daar begint het Nationaal Park de Cardones. Binnen de grenzen van het park troffen we gistermiddag een primitief kampeerterrein met composttoiletten en water uit een tank.
![]() |
Campers kunnen op de parkeerplaats van het kampeerterrein; we waren alleen |
![]() |
Afwasgelegenheid tussen de twee composttoiletten |
Vanochtend daalden we af naar Cachí, een gezellig dorpje met een mooie schaduwrijke gemeentecamping, waar we de komende twee nachten willen staan. Het hotel waar we in 2007 overnachtten is niets veranderd zo te zien. Er zijn alleen meer restaurants bijgekomen in de omgeving.
Het weerbeeld is de laatste dag zo dat er aan het eind van de middag een onweersbui komt maar dat het verder droog en vrij zonnig is met temperaturen rond de 30 graden, ook hier op 2800 meter hoogte.
's Nachts is het wel wat frisser dan in Salta, hetgeen aangenaam is.
Geen opmerkingen:
Een reactie posten